Strona główna » Elewacje i docieplenia

Ocieplenia budynków

W skład naszej oferty wchodzą docieplenia budynków. Pozwalają one na zapewnienie lepszej izolacji termicznej w budynku, co skutkuje obniżeniem kosztów za ogrzewanie. Z konstrukcji nie wydostaje się bowiem ciepło. Termomodernizacje są możliwe zarówno podczas wznoszenia nowego obiektu, jak i remontowania już istniejącego, w celu zapewnienia jego lepszej efektywności termicznej. Dobieramy odpowiednie materiały do specyfiki danej konstrukcji i stosujemy metody, które pozwolą na cieszenie się odpowiednią izolacją, zabezpieczoną przed czynnikami zewnętrznymi i szkodnikami przez co najmniej kilka lat.

Elewacje budynków w Zielonej Górze

Wykonujemy również elewacje w Zielonej Górze i okolicznych miejscowościach. To usługa, którą często realizujemy w połączeniu z ociepleniami budynków. W ten sposób można zadbać nie tylko o właściwe zabezpieczenie konstrukcji przed „uciekaniem” ciepła, lecz także zapewnić estetyczny wygląd całego obiektu. Dopasowujemy wybrane materiały od preferencji danego klienta oraz wskazań zawartych w projekcie.

Cenimy czas i zaangażowanie naszych Klientów, dlatego każda z oferowanych przez nas usług wykonywana jest kompleksowo i w oparciu o najlepsze technologie.

  • wynajmu pomp do igłofiltrów z serii PT;
  • wynajmu pomp tłokowych ZD 900;
  • zakupu i wynajmu igłofiltrów;
  • montażu i demontażu rusztowań elewacyjnych;
  • transportu, nadzoru i wsparcia;
  • wystawienia faktury VAT;
  • wystawienia protokołu odbioru technicznego do eksploatacji.

Ponad dwie dekady spędzone w branży uświadomiły nam, jak istotne jest rozszerzanie oferowanych przez nas usług oraz dążenie do ułatwienia naszym Klientom prac związanych z budową i remontem. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do naszej firmy usług transportowych HDS, dzięki którym praca przy fasadach budynku jest bezpieczna i prosta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą – zawarte w niej usług w połączeniu z uprawnieniami naszych pracowników tworzą duet doskonały, dzięki któremu odpompowanie wody, czy rozłożenie rusztowania do pracy na elewacji budynków będzie skuteczne i solidne!