Pompy dostępne w Zielonej Górze

ZAPYTAJ O OFERTĘ WYNAJMU POMPY

Oferujemy pompy stanowiące niezbędny element każdego systemu odpowiedzialnego za usuwanie wód gruntowych z wykopów. W skład naszego asortymentu wchodzą różne modele takich produktów, od tłokowych, przez wirowe, aż po membranowe. Stawiamy na wysokiej jakości elementy i technologie, które pozwalają na zachowanie dużej wydajności naszych urządzeń. Pomagamy klientom dopasować odpowiedni sprzęt do specyfiki prowadzonych prac, a także średnicy igłofiltrów, które również można znaleźć w naszej ofercie.

Specyfikacja pomp oferowanych przez nas

Specyfikacja pomp na wynajem jest odgórnie określona i charakterystyczna dla każdego modelu sprzętu. Ten oferowany przez nas ma takie cechy, jak:

 • czas interwału serwisowego określany na 1500 godzin;
 • zużycie paliwa w granicach 0,7-0,9 litra na godzinę;
 • cichy tryb pracy dzięki dźwiękochłonnej obudowie;
 • możliwość pracy na sucho bez wystąpienia nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyny.

Pompy mają za zadanie skuteczne usuwanie wody z wykopów. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć przede wszystkim od niezbędnej liczby igłofiltrów, a także wymaganej wydajności. Pomagamy naszym klientom dopasować odpowiedni wariant do ich potrzeb, bazując m.in. na ilości wód gruntowych w danym wykopie. Oferujemy pompy do systemów tego typu różniące się od siebie zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi i szybkością pracy, dlatego możemy dobrać właściwy produkt także do budżetu konkretnego klienta.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pompami w Zielonej Górze. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci stworzyć sprawnie działający system, który usunie wodę z danego wykopu.

Systemy igłofiltrów to jedna z popularniejszych instalacji do osuszania gruntu w trakcie wykopów. Igłofiltry to system rur podłączonych do kolektora ssącego, wprawianych w działanie przez agregat pompowy. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem systemów igłofiltrów, mając na stanie również solidne, sprawdzone pompy. Przedmiotem naszej oferty są agregaty serii PT – od wielu lat obecne na polskim rynku samozasysające pompy tłokowe. Sprzedaż i wynajem pomp prowadzimy w Zielonej Górze.

OFERTA POMPY TŁOKOWE

Przeznaczone na wynajem pompy tłokowe to gwarancja suchych wykopów na placach budowy. Są to pompy dedykowane głównie systemom igłofiltrów – jako element takich systemów przystosowane do ciągłego, równomiernie efektywnego działania. Charakteryzują się solidną konstrukcją oraz cichą, za to wyjątkowo wydajną pracą. Mają dźwiękoszczelne obudowy, a wydajność tych pomp nie spada nawet na dłuższych dystansach. Jedna pompa tłokowa przeznaczona jest dla zestawów liczących do 80 sztuk igłofiltrów elastycznych D32, opcjonalnie dla zestawów z około 40 sztukami igłofiltrów dwucalowych.

Wybór pompy tłokowej PT oznacza:

 • niskie koszty paliwa przy maksymalnym zużyciu 1,4 l/godz.,
 • prostą i minimalną obsługa dzięki okresom międzyobsługowym 1500 godzin,
 • największe zasysanie przy próżni 9,6 m.


Wybierając pompę tłokową z naszej oferty, otrzymają Państwo najlepszej jakości produkt wraz z gwarancją konkurencyjnych cen i obsługą na życzenie.

Max. wydajność (m3/godz)90
Max. wys. tłoczenia (m)20
Max. ssanie (m)9,6
SilnikHatz
Serwis co1500 godz.
Zużycie paliwa (l/godz)0,9
Obudowa dźwiękochłonnaL10-23
Poziom hałasu (dB z odl. 10 m)48
Wymiary D x S x W (mm)2300 x 1050 x 1425
Króćce ssawny i tłoczny4″ lub 6″
Masa (kg)1575
Gwarancja4 lata

Dane techniczne pompy tłokowej ZD 900

 • Wydajność: do 95m3/godz. wody lub powietrza (niezależna od wysokości podnoszenia)
 • Wysokość podnoszenia: 20m (2 bar)
 • Podciśnienie: do -9.6m
 • Przyłącza: szybkozłącza klamrowe w rozmiarze 108,133,159 wg zamówienia
 • Przeniesienie napędu: pasy napędowe
 • Silnik: Hatz 1D81Z 5.5kW lub elektryczny 5.5kW
 • Ruchy tłoka: do 70/min.
 • Średnica cylindra: 175mm