Sprzedaż

Sprzedaż igłofiltrów w Zielonej Górze

Prowadzimy sprzedaż igłofiltrów w Zielonej Górze na preferencyjnych warunkach. Proponowane przez nas pompy i akcesoria do prac ziemno-budowlanych charakteryzują się wysoką trwałością i bezawaryjnością. Niezależnie od wybranego sprzętu – prowadzimy wsparcie posprzedażowe. Co to oznacza w praktyce? Decydujemy się na takie usługi jak m.in.: doradztwo i nadzór w trakcie prac wykonywanych z użyciem wynajętych pomp do igłofiltrów, czy pomoc w wyborze odpowiednich części i akcesoriów do zakupionych produktów. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i gotowi doradzić w jak najlepszy możliwy sposób!

Sprzedaż igłofiltrów w konkurencyjnych cenach

Prowadzimy sprzedaż igłofiltrów w konkurencyjnych cenach przeznaczonych wraz z pompami do obniżania poziomu wód gruntowych w trakcie prac budowlanych i ziemnych oraz całkowitego osuszania wykopów. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów oferujemy: transport, montaż i ewentualne doradztwo, a także nadzór. Cena sprzedaży igłofiltrów różni się w zależności od wariantu i przeznaczenia.

Oferowane przez nas instalacje igłofiltrowe stosowane są w gruntach o różnej przepuszczalności – w charakterze instalacji samodzielnej lub współpracującej z innymi systemami odwodnień. W głównej mierze stosuje się je w układach jedno i dwupiętrowych.
Dzięki właściwościom zapewniającym odporność na korozję i niskie temperatury –sprzedawane igłofiltry są wielokrotnego użytku. Cechują się łatwym montażem i obsługą oraz możliwością czyszczenia. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty elewacji budynków !