wynajem

Wynajem igłofiltrów w Zielonej Górze

Zapewniając kompleksowe usługi podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do naszego asortymentu możliwość wynajmu igłofiltrów na terenie Zielonej Góry i okolic. W ofercie posiadamy kompletne zestawy zawierające również agregaty igłofiltrowe. W przypadku każdego wynajmu służymy wsparciem w celu podjęcia optymalnego wyboru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferta wynajmu igłofiltrów – Zielona Góra

W ramach naszej oferty wynajmu igłofiltrów możemy zaproponować:

  • agregaty igłofiltrowe napędzane silnikiem elektrycznym lub spalinowym;
  • zestawy igłofiltrowe do osuszania wykopów po remontach i budowach.

Jeśli potrzebujesz stałego dostępu do profesjonalnego urządzenia, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży igłofiltrów w konkurencyjnych cenach na rynku.

Dysponując wysokogatunkowymi aparaturami i pompami oraz posiadając odpowiednie uprawnienia połączone z doświadczeniem w branży – jesteśmy gotowi zaproponować dodatkowe usługi, takie jak chociażby montaż wynajętego zestawu igłowego, czy wpłukiwanie igłofiltrów. W razie wystąpienia takiej konieczności – jesteśmy gotowi wesprzeć Twoją ekipę i przeprowadzić dozór na pracą związaną z odwodnieniem. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji, dlatego zachęcamy do kontaktu i ustalenia potrzebnych szczegółów. Zapraszamy do skorzystania z oferty elewacji budynków i wynajmu igłofiltrów.