RUSZTOWANIA

ZAPYTAJ O OFERTĘ RUSZTOWAŃ

Rusztowanie to rodzaj konstrukcji, która umożliwia swobodne i bezpieczne wykonanie różnych prac wysokościowych. Przydaje się do budowy i remontów wielokondygnacyjnych obiektów, do wykonania w nich instalacji i elewacji oraz montażu elementów wykończeniowych. Spośród kilku typów rusztowań jedną z najpopularniejszych konstrukcji jest tzw. rusztowanie elewacyjne inaczej nazywane ramowym. Jest to szybka w montażu konstrukcja, która przylega do ściany obiektu, a której elementy łączone są za pomocą kotew. Do rusztowań elewacyjnych zalicza się m.in. rusztowanie warszawskie stosowane powszechnie przy drobnych pracach remontowo-wykończeniowych. Maksymalna wysokość rusztowań warszawskich wynosi 8 metrów.

Wypożyczalnia rusztowań elewacyjnych

Prowadzimy wypożyczalnię rusztowań elewacyjnych w Zielonej Górze, udostępniając tego typu konstrukcje firmom montażowym i remontowo-budowlanych działającym w województwie lubuskim. Posiadamy na wynajem rusztowania na bieżąco poddawane kontrolom technicznym, a więc pozwalające na wykonanie prac wysokościowych w sposób pewny i bezpieczny. Wybór naszej oferty rusztowań to gwarancja konkurencyjnych cen za dzierżawę oraz elastycznych warunków współpracy. Konstrukcję można wynająć zarówno do doraźnej pracy takiej jak miejscowa naprawa elewacji, jak i na wiele tygodni.

Montaż rusztowań elewacyjnych w woj. lubuskim

Aby móc bezpiecznie korzystać z rusztowania, nie wystarczy wypożyczyć sprawnej technicznie konstrukcji. Równie istotny jest właściwy montaż rusztowania, dzięki któremu konstrukcja ta będzie stabilna i trwała, a na jej stateczność nie będą mieć wpływu trudne warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, czy będzie to lekkie i konstrukcyjnie mało skomplikowane rusztowanie aluminiowe, czy też kilkukondygnacyjne rusztowanie elewacyjne, należy powierzyć jego montaż ekspertom. Montażem rusztowań elewacyjnych zajmują się pracownicy naszej firmy, którzy posiadają na to stosowne uprawnienia.

TERMOMODERNIZACJA

Wykonujemy elewacje i docieplenia na budynkach 
wielkokubaturowych (spółdzielcze, biurowe, użyteczności publicznej) 
oraz jednorodzinnych

NASZE ATUTY

Partnerzy