RUSZTOWANIA

ZAPYTAJ O OFERTĘ RUSZTOWAŃ

Strona główna » RUSZTOWANIA

Rusztowanie to rodzaj konstrukcji, która umożliwia swobodne i bezpieczne wykonanie różnych prac wysokościowych. Przydaje się do budowy i remontów wielokondygnacyjnych obiektów, do wykonania w nich instalacji i elewacji oraz montażu elementów wykończeniowych. Spośród kilku typów rusztowań jedną z najpopularniejszych konstrukcji jest tzw. rusztowanie elewacyjne, inaczej nazywane ramowym. Jest to szybka w montażu konstrukcja, która przylega do ściany obiektu, a której elementy łączone są za pomocą kotew. Do rusztowań elewacyjnych zalicza się m.in. rusztowanie warszawskie stosowane powszechnie przy drobnych pracach remontowo-wykończeniowych. Maksymalna wysokość rusztowań warszawskich wynosi 8 metrów.

Kiedy warto postawić na rusztowania od naszej firmy?

Nasze rusztowania są niezbędne w trakcie wykonywania różnego rodzaju prac. Przydają się one przede wszystkim w trakcie kładzenia elewacji, realizowania robót montażowych czy napraw. Rusztowania zapewniają stabilność, jednak ich montaż jest czasochłonny. Z tego powodu stosuje się je przede wszystkim w trakcie robót, które z założenia mają trwać co najmniej kilka dni. Dotyczą one zarówno budynków mieszkalnych, jak i hal przemysłowych czy konstrukcji o zupełnie innym przeznaczeniu.

Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni typ i wysokość rusztowania do potrzeb danej osoby raz charakterystyki budynku. Wykonujemy także docieplenia budynków, z wykorzystaniem naszych konstrukcji. Działamy kompleksowo, dlatego zajmujemy się również dowożeniem rusztowań na miejsce prowadzonych prac. Zapraszamy do kontaktu przede wszystkim klientów z Zielonej Góry, a także okolicznych miejscowości.

zAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Naszą działalność można podzielić na cztery sektory: 

  • wynajem, montaż/demontaż i sprzedaż rusztowań, 
  • termomodernizacja, 
  • wynajem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu,
  • montaż instalacji fotowoltaicznych.

NASZE ATUTY

Partnerzy

Rusztowania w województwie lubuskim

Od przeszło 20 lat zajmujemy się rynkiem rusztowań elewacyjnych. Jesteśmy gotowi oferować naszym Klientom indywidualnym oraz Inwestorom bezawaryjne rusztowania wysokiej jakości. Proponowane przez nas konstrukcje są doskonałą pomocą nie tylko podczas wykonywania prac budowlanych, ale i w trakcie tworzenia wszelkich instalacji, czy elementów sceny na świeżym powietrzu. Motto naszej firmy brzmi: „Nie ma rzeczy niemożliwych!”, więc gwarantujemy umiejscowienie rusztowań budowlanych na każdym potencjalnym terenie!

Bezpieczne rusztowania na budowę

Oferujemy sprzedaż lub wynajem bezpiecznych rusztowań na budowę spełniających obowiązujące normy i standardy. Do naszych zadań należy przede wszystkim dostarczenie bezpiecznych konstrukcji umożliwiający wykonanie pracy bez obaw o zdrowie i życie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na własne konstrukcje budowlane, dlatego oferujemy szeroki wybór możliwości, z których każdy powinien wybrać coś dla siebie. W ramach proponowanych przez nas usług możesz skorzystać także z opcji demontażu i montażu rusztowań elewacyjnych wraz z ich dowozem na zamówione miejsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i rozmowy, w celu przedstawienia potrzeb i ustalenia najlepszych możliwości, obejmujących finanse i funkcjonalność.