RUSZTOWANIA

ZAPYTAJ O OFERTĘ RUSZTOWAŃ

OFERTA RUSZTOWANIA

Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu rusztowań elewacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – rusztowania stawiamy wszędzie. Uprawnienia do montażu, profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości rusztowania sprawią, że każda budowa będzie bezpieczna, a praca lżejsza i wygodniejsza.

Niektóre firmy budowlane chcą zaoszczędzić na kosztach montażu i same stawiają rusztowania. Często nie mają do tego uprawnień i dostatecznej wiedzy, naruszają przepisy, bagatelizują zasady bezpieczeństwa.

Chcąc tego uniknąć, montuj z nami!

RUSZTOWANIA ELEWACYJNE

Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu rusztowań elewacyjnych.

Rusztowanie ramowe typu Plettac SL70 jest rusztowaniem fasadowym, składającym się z ocynkowanych elementów stalowych. Wyjątek stanowią podesty komunikacyjne z drabiną, produkowane z aluminium i sklejki antypoślizgowej oraz drewniane podesty i deski burtowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – rusztowania stawiamy wszędzie. Uprawnienia do montażu, profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości rusztowania sprawią, że każda budowa będzie bezpieczna, a praca lżejsza i wygodniejsza.

TERMOMODERNIZACJA

Wykonujemy elewacje i docieplenia na budynkach 
wielkokubaturowych (spółdzielcze, biurowe, użyteczności publicznej) 
oraz jednorodzinnych

NASZE ATUTY

Partnerzy