SOLIDNIE I BEZPIECZNIE
Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego

Wynajem rusztowań w Zielonej Górze

Szereg wykonywanych na przykład na wielokondygnacyjnych obiektach czynności remontowych, budowlanych oraz montażowych wymaga zastosowania rusztowań. Konstrukcje te umożliwiają m.in. naprawę elewacji, przeprowadzenie prac murarskich, prac konserwacyjnych lub termomodernizacji obiektów. Podczas takich robót bezwzględnie należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa pracy, które zapewnić może jedynie w pełni sprawne i odpowiednio zamontowane rusztowanie.

Nasza firma zajmuje się wynajmem rusztowań wykonawcom prac prowadzonych na wysokościach. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych. Wynajmujemy rusztowania w Zielonej Górze, zapewniając transport konstrukcji w obrębie województwa lubuskiego. Stawka za wynajem rusztowania naliczana jest za dobę.

Wynajem rusztowań wraz z montażem

Dzierżawiąc rusztowania, jednocześnie gwarantujemy fachowy montaż konstrukcji we wskazanym przez klienta miejscu docelowym. Wraz z rusztowaniem możemy także zamontować wybrane według potrzeb elementy dodatkowe takie jak siatki i daszki ochronne, dźwigary, konsole. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego wraz z usługami świadczonymi zgodnie z obowiązującymi normami oraz zasadami bezpieczeństwa. W przypadku rusztowań jest to montaż konstrukcji sprawnej technicznie, stabilnej, wytrzymałej na obciążenie i trudne warunki atmosferyczne.

zAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Naszą działalność można podzielić na cztery sektory: 

 • wynajem, montaż/demontaż i sprzedaż rusztowań, 
 • termomodernizacja, 
 • wynajem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu,
 • montaż instalacji fotowoltaicznych.

NASZE ATUTY

Partnerzy

Elewacje budynków w Zielonej Górze

Zakres usług oferowanych przez naszą firmę nie ogranicza się jedynie do wynajmu i sprzedaży rusztowań potrzebnych do elewacji budynków. Od przeszło 5 lat realizujemy projekty fotowoltaiczne – swoje doświadczenie mieliśmy przyjemność zdobywać za granicą w trakcie przygotowywania paneli na przydomowych elektrowniach, jak i dużych farmach fotowoltaicznych. Cenimy czas i zaangażowanie naszych Klientów, dlatego każda z oferowanych przez nas usług wykonywana jest kompleksowo i w oparciu i najlepsze technologie.

Ponadto jesteśmy firmą skupiającą się na ułatwieniu prac ziemno-budowlanych, dlatego oferujemy naszym Klientom także możliwość:

 • wynajmu pomp do igłofiltrów z serii PT;
 • wynajmu pomp tłokowych ZD 900;
 • zakupu i wynajmu igłofiltrów;
 • montażu i demontażu rusztowań elewacyjnych;
 • transportu, nadzoru i wsparcia;
 • wystawienia faktury VAT;
 • wystawienia protokołu odbioru technicznego do eksploatacji.

Ponad dwie dekady spędzone w branży uświadomiły nam, jak istotne jest rozszerzanie oferowanych przez nas usług oraz dążenie do ułatwienia naszym Klientom prac związanych z budową i remontem. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do naszej firmy usług transportowych HDS, dzięki którym praca przy fasadach budynku jest bezpieczna i prosta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą – zawarte w niej usług w połączeniu z uprawnieniami naszych pracowników tworzą duet doskonały, dzięki któremu odpompowanie wody, czy rozłożenie rusztowania do pracy na elewacji budynków będzie skuteczne i solidne!