SOLIDNIE I BEZPIECZNIE
Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego

Wynajem rusztowań w Zielonej Górze

Szereg wykonywanych na przykład na wielokondygnacyjnych obiektach czynności remontowych, budowlanych oraz montażowych wymaga zastosowania rusztowań. Konstrukcje te umożliwiają m.in. naprawę elewacji, przeprowadzenie prac murarskich, prac konserwacyjnych lub termomodernizacji obiektów. Podczas takich robót bezwzględnie należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa pracy, które zapewnić może jedynie w pełni sprawne i odpowiednio zamontowane rusztowanie.

Nasza firma zajmuje się wynajmem rusztowań wykonawcom prac prowadzonych na wysokościach. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych. Wynajmujemy rusztowania w Zielonej Górze, zapewniając transport konstrukcji w obrębie województwa lubuskiego. Stawka za wynajem rusztowania naliczana jest za dobę.

Wynajem rusztowań wraz z montażem

Dzierżawiąc rusztowania, jednocześnie gwarantujemy fachowy montaż konstrukcji we wskazanym przez klienta miejscu docelowym. Wraz z rusztowaniem możemy także zamontować wybrane według potrzeb elementy dodatkowe takie jak siatki i daszki ochronne, dźwigary, konsole. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnego sprzętu budowlanego wraz z usługami świadczonymi zgodnie z obowiązującymi normami oraz zasadami bezpieczeństwa. W przypadku rusztowań jest to montaż konstrukcji sprawnej technicznie, stabilnej, wytrzymałej na obciążenie i trudne warunki atmosferyczne.

zAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Naszą działalność można podzielić na cztery sektory: 

  • wynajem, montaż/demontaż i sprzedaż rusztowań, 
  • termomodernizacja, 
  • wynajem zestawów do igłofiltrowego osuszania gruntu,
  • montaż instalacji fotowoltaicznych.

NASZE ATUTY

Partnerzy