Usługi transportowe

Usługi transportowe HDS w Zielonej Górze

Oferujemy naszym Klientom usługi transportowe HDS na terenie Zielonej Góry i okolic. Wykorzystując korzyści idące za użyciem samochodów ciężarowych – przyjmujemy zlecenia na kompleksowe transporty HDS. Posiadamy bezpieczne auta, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować bezproblemowy przewóz wielkogabarytowych ładunków, często niemożliwych do przetransportowania z wykorzystaniem zwykłych pojazdów.

Nasze pojazdy ciężarowe HDS są szczególnie rekomendowane w przypadku konieczności przewozu kontenerów: biurowych, morskich, czy sanitarnych. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam planowanych transportów – na ich podstawie zdecydujemy jaki pojazd HDS będzie najodpowiedniejszy oraz kiedy będziemy gotowi wykonać zlecenie.

Zalety usług transportowych HDS

Do niepodważalnych zalet usług transportowych HDS należy przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. W przypadku pojawienia się konieczności przetransportowania wielkogabarytowych konstrukcji możesz skorzystać z wynajmu pojazdów HDS – dzięki temu nie musisz kupować drogich sprzętów i zdobywać specjalnych uprawnień. Ponosisz opłaty jedynie za wynajem i usługę bez obawy o potencjalne usterki, czy serwisowanie.

Skorzystanie z oferty zewnętrznej firmy wiąże się również z zaoszczędzeniem miejsca – nie musisz parkować pojazdu ciężarowego, ani dbać o jego bezpieczeństwo. Jeśli pojawi się taka potrzeba – zajmiemy się również załadunkiem i rozładunkiem towaru w trakcie zleconego nam zadania. Zapraszamy do poznania oferty elewacji budynków i wynajmu igłofiltrów.