Strona główna » Usługi transportowe

Usługi transportowe HDS w Zielonej Górze

Oferujemy naszym Klientom usługi transportowe HDS na terenie Zielonej Góry i okolic. Wykorzystując korzyści idące za użyciem samochodów ciężarowych, przyjmujemy zlecenia na kompleksowe transporty HDS. Posiadamy bezpieczne auta, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować bezproblemowy przewóz wielkogabarytowych ładunków, często niemożliwych do przetransportowania z wykorzystaniem zwykłych pojazdów.

Nasze pojazdy ciężarowe HDS są szczególnie rekomendowane w przypadku konieczności przewozu kontenerów biurowych, morskich czy sanitarnych. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam planowanych transportów – na ich podstawie zdecydujemy jaki pojazd HDS będzie najodpowiedniejszy oraz kiedy będziemy gotowi wykonać zlecenie.

Zalety usług transportowych HDS

Do niepodważalnych zalet usług transportowych HDS należy przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. W przypadku pojawienia się konieczności przetransportowania wielkogabarytowych konstrukcji możesz skorzystać z wynajmu pojazdów HDS – dzięki temu nie musisz kupować drogich sprzętów i zdobywać specjalnych uprawnień. Ponosisz opłaty jedynie za wynajem i usługę bez obawy o potencjalne usterki czy serwisowanie.

Skorzystanie z oferty zewnętrznej firmy wiąże się również z zaoszczędzeniem miejsca – nie musisz parkować pojazdu ciężarowego, ani dbać o jego bezpieczeństwo. Jeśli pojawi się taka potrzeba – zajmiemy się również załadunkiem i rozładunkiem towaru w trakcie zleconego nam zadania.

Transport urządzeń z naszego asortymentu

Zajmujemy się sprzedażą elementów niezbędnych do stworzenia systemu usuwającego wodę z wykopów. Po zakupieniu takich produktów nie musisz martwić się koniecznością ich samodzielnego transportowania. Wystarczy skorzystać z naszych usług przewozu dużych gabarytów, zwłaszcza naszych elementów systemów odwodnienia gruntu, samochodami ciężarowymi.

Dowozimy urządzenia i konstrukcje o dużych rozmiarach nie tylko na terenie Zielonej Góry, lecz także do okolicznych miejscowości, przede wszystkim tam, gdzie są prowadzone prace budowlane. Nasza firma dysponuje nie tylko niezbędnym sprzętem, lecz także pozwoleniami umożliwiającymi poruszanie się pojazdami o określonej masie. Oferujemy kompleksowe usługi, by odciążyć naszych klientów z wielu obowiązków. Zapraszamy do kontaktu!