Sprzedaż igłofiltrów w Zielonej Górze

Prowadzimy sprzedaż igłofiltrów w Zielonej Górze na preferencyjnych warunkach. Proponowane przez nas pompy i akcesoria do prac ziemno-budowlanych charakteryzują się wysoką trwałością i bezawaryjnością. Niezależnie od wybranego sprzętu – prowadzimy wsparcie posprzedażowe. Co to oznacza w praktyce? Decydujemy się na takie usługi jak m.in.: doradztwo i nadzór w trakcie prac wykonywanych z użyciem wynajętych pomp do igłofiltrów czy pomoc w wyborze odpowiednich części i akcesoriów do zakupionych produktów. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i gotowi doradzić w jak najlepszy możliwy sposób!

Igłofiltry w konkurencyjnych cenach

Prowadzimy sprzedaż igłofiltrów w konkurencyjnych cenach przeznaczonych wraz z pompami do obniżania poziomu wód gruntowych w trakcie prac budowlanych i ziemnych oraz całkowitego osuszania wykopów. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów oferujemy: transport, montaż i ewentualne doradztwo, a także nadzór. Cena sprzedaży igłofiltrów różni się w zależności od wariantu i przeznaczenia.

Oferowane przez nas instalacje igłofiltrowe stosowane są w gruntach o różnej przepuszczalności – w charakterze instalacji samodzielnej lub współpracującej z innymi systemami odwodnień. W głównej mierze stosuje się je w układach jedno i dwupiętrowych.

Dzięki właściwościom zapewniającym odporność na korozję i niskie temperatury sprzedawane igłofiltry są wielokrotnego użytku. Cechują się łatwym montażem i obsługą oraz możliwością czyszczenia. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty!

Sprzedaż igłofiltrów o dużej wydajności

Oferujemy igłofiltry w atrakcyjnych cenach, które pozwalają na zachowanie dużej wydajności w trakcie prowadzonych prac. Wyposażono je w specjalne filtry, zasysające wyłącznie wodę. Możliwość łączenia ich ze sobą z wykorzystaniem kolektora pozwala na stworzenie sprawnie działającej, rozbudowanej instalacji. W naszym asortymencie znajdziesz także wiele innych produktów niezbędnych do uzyskania kompletnego systemu odwodnienia wykopu.

Jeśli chodzi o nasze igłofiltry, cena zależy przede wszystkim od dokładnych parametrów danego modelu. Zazwyczaj za około 50 metrów bieżących igłofiltrów o średnicy 133 mm trzeba zapłacić kilkanaście tysięcy złotych. W przypadku węższych modeli cena ta jest zdecydowanie niższa. Od średnicy w dużej mierze zależy jednak wydajność systemu. Z tego powodu pomagamy naszym klientom dopasować odpowiedni produkt do ich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią znajdziemy właściwe igłofiltry dla Ciebie!